רונית טל פז – יועצת פנג שואי

אודות רונית טל פז
יועצת פנג שואי
אני רונית טל פז תיקון גורל ,
כל חיי שאפתי למצוא דרך לשפר ולעזור לבני אדם , כמה הופתעתי לגלות איזו עוצמה יש לבית בו אנחנו גרים ולשם שהורינו העניקו לנו על חיינו ושאזכה לקבל בחיי ידע כזה עוצמתי עם כוח לחולל שיפור מדהים בחיי לקוחותי.
 אז איך הגעתי לכל זה ?
לאחר שלמדתי קאוצינג , NLP, דמיון מודרך , לימודי יעוץ זוגי ואף השתתפתי בסדנאות מכוננות כמו "מהות", "דיאלוגיקה", "תטא הילינג" ועוד ועוד כל חיי נהנית ללמוד כל מה שהעשיר את התפתחות האישית והרוחנית שלי.
כל הזמן חיפשתי ידע גבוה שיכול להשפיע בדרך הטובה היעילה והקצרה ביותר לשיפור חיינו כבני אדם.
דרך מדהימה לתיקון הגורל שלנו מטרתה ,לשפר חיינו משמעותית ומצאתי זאת כשנחשפתי סופסוף לתורת הפנג שואי!
 לבסוף גיליתי שיש שתי דרכים הכי עוצמתיות ומופלאות המשפיעות ישירות על גורל האדם /על גורלנו כולנו!!!
גם התוצאה היא יחסית כל כך מהירה וטוטאלית שפשוט נדהמתי.
זוכרת שלא נרדמתי לילות שלמים מהתרגשות כשנחשפתי בין השנים 2006-2011 למדתי שלבית יש גורל , ואיך הבית משפיע על שלומנו ,על נישואינו ועל רמת החיים ואיכותם.
הרי אנחנו בעצמנו אנרגיה וגם בתוך הבית זורמת אנרגיה!! אז כאשר אנחנו לומדים את הנוסחאות הכל כך מדויקות כיצד האנרגיה זורמת בתוך כלצבית ובית לפי מיקומו וחלוקתו הפנימית לחדרים למגוון שימושים (מטבח ,מחסן,חדר שינה,סלון ופינת ישיבה,פיינת אוכל וכו' חשוב מאד לדעת כיצד למקם מדוייק לטובת תיעול האנרגיה למשוך שפע ובריאות לתוכומביתנו וחיינו ,יש כוח אדיר לידע איך למקם כל דבר בבית ,מביא תוצאות מדהימות בשטח וניתן לראות כמה מדוייק זה קורה. 
כי לכל בית יש את סודותיו, כל בית שייך לעידן (עידן מתחלף כל 20 שנה) בו הוא נבנה ואוכלס וזה משייך אותו לנוסחאות לשיטה אשר נקראת "כוכבים מעופפים" זו השיטה הקלאסית האותנטיות והמדוייקת ביותר מימי הקיסר הסיני לאבחון גורל הבית.
 לכל עידן יש את הכוכבים המבורכים והמאתגרים והמיקום שלהם מאד קריטי לתושבי הבית.
כל אדם ,זוג ומשפחה שרוצים להנות מתמיכת אנרגית הבית שלהם לקידום בריאות ,פרנסה בשפע וזוגיות רצוי שיסמינו "יועצת פנג שואי" מומחית בתחומה,כדי לאבחן ולתקן ולתעל את האנרגיה לשיפור המצב האנרגטי בביתם. 
אוסיף אומר שאני גם מומחית ל"תיקון שם האדם ע"פ הקבלה" שזה משלים את הידע לתיקון גורל האדם. 
גם לשם שלנו השפעה כבירה.
ידע אדיר אשר משלים את תורת תמיכת הבית בחיינו, את הידע הזה אני מציגה באתר "שם האדם" ע"פ הקבלה shemadam.co.il
דילוג לתוכן