רונית טל פז – יועצת פנג שואי

שינוי האנרגיה לטובתכם

שינוי האנרגיה לטובתכם

אז אני רונית טל פז יועצת פנג שואי מומחית לאבחון ביתכם ויכולה לחולל שינוי מדהים ל"תעל" את האנרגיה לטובתכם, בכל תחומי החיים כי לבית יש השפעה על גורל האדם, יש בתים מבורכים לפחות מבורכים יש לתקן , לאחר בדיקה אני אפשרת מיקום מיטבי של כל אחד מבני הבית בחדר מסויים שהכי מתאים לו ואף את המניות שינה למקם לכיוון מועיל…יש את כיוון הבריאות ,כיוון הזוגיות, כיוון השלווה(נחשב לאוצר ע"פ תורת הפנג שואי) לעומת זאת יש את כיוון 6 הקטילות , כיוון המגרגר מצב בריאות ועוד ועוד ,זו תורה שלמה.
פנג שואי זוהי תורה סינית חכמה עם נוסחאות מאד מובנות , לכל בית נקבע גורל , בדיוק בהקמתו ,כי ברגע שהבית/ המבנה יושב על הקרקע בזוית מסויימת , הוא מקבל דפוס אנרגטי (כמו DNA ) והשפעתו היא מכרעת ישירה על איכות חיי הדיירים המתגוררים בו .
למעשה, פנג שואי זה כמו לעשות "דיקור סיני" מרפא לבית!!! , כמו כן, יש הוראות איך לסדר ולעצב את הבית למקם באופן המדוייק ולתקן "מיקומים" ו"כיוונים" מאתגרים לכאלו ש"תומכים" בכל תחומי החיים.
ויש לזכור שיש לנקוט זהירות כבירה למיקום ששל מים בתוך הבית (מזרקות, בריכות, מפלים ,אקווריום) יש מיקומים שאסור להפעיל הם מים ,הם עלולים להפעיל אזור לא מבורך שאסור להפעיל.
וכשאנחנו מדברים על תיקונים חשובים ממש , לכיוון ראש המיטה שלכם יש השפעה ישירה על בריאות ,זוגיות ושינה טובה מאריכות חיים. "כוון שינה" תומך הוא חיונט לכל אדם .
וכך גם ל"כפתורי הכיריים" המשפיעים ישירות על בריאות האימא!!! בבית.
ישנה גם חשיבות למה שמקיף את הבית מבחוץ (איתור חיצי רעל (פינות חדות התוקפות דלת או חלון הבית מאד קריטי לאבחן כדי להגן) , כמו כן יש משמעות למיקום של מדרגות ,שירותים ,מחסן…ועוד ועוד.
דילוג לתוכן